Terre de Couleur Rythme Geel Masker 320gr

(6 klantbeoordelingen)

39,90

Op voorraad

Terre de Couleur Rythme Geel Masker 320gr

Dit masker is geschikt voor dof, fijn of gehighlight haar geeft het haar weer glans, volume en stevigheid.

Voordelen: 

  • Voegt glans toe aan het haar
  • Meer Volume

Let op: Werkt het snelst en meest effectief als set samen met de shampoo en de soin revitalisante.

Deze producten mogen niet in aanraking komen met metaal.

Neem daarom altijd de bijgevoegde houten lepel en meng in een glazen of keramiek schaaltje.

Gebruik geen gewoon kraan water, maar gedemineraliseerd water.

Voor het beste resultaat deze behandelingen 2x per week uitvoeren.

Er wordt geadviseerd de detox op droog haar aan te brengen en vóór het wassen. Na de detox het haar altijd nawassen met shampoo.

Gebruiksaanwijzing:

  1.  Doe 70-80 gr product in een bakje. (niet van metaal)
  2. Meng met ‘revitaliserend water’ of gedemineraliseerd water op kamertemperatuur om een gladde pasta te verkrijgen.
  3. Spray ‘Revitalising Water’ op de wortels en lengtes en borstel het haar goed door.
  4. Het product met een kwast op de wortels aanbrengen en lekker inmasseren. Maak het mengel wat over is nog iets dunner en vloeibaarder met ravitalising water om het makkelijker te verdelen op je lengte en punten.
  5. Masseer gedurende maximaal 2-3 minuten. Dek af met een mutsje of plasticfolie en laat 20 minuten inwerken.
  6. Spoel en was met shampoo.

Extra ingrediënten informatie

BioactieveKlei
Deze klei laat de andere ingrediënten met elkaar combineren. Het is de katalysator en het vat.

Gefotoniseerd water
Dit energetische water vormt een barrière tegen vervuiling. Het stimuleert het immuunsysteem van de huid. Adaptogeen, het activeert het natuurlijke afweermechanisme.

Constitutionelezouten
Dit zijn de minerale zouten die essentieel zijn voor het bio-cellulaire metabolisme.

Etherische oliën van citroen en grapefruit.


Ook te verkrijgen als set/kuur compleet

 

Ingrediënten

MASKER
Aqua, illite, kaolin, simmondsia chinensis seed oil, glycerin, cetyl palmitatesorbic acid, dicaprylyl carbonate, citrus limon peel oil, cetearyl wheat straw glycosides, ethyl lauroyl arginate hcl, cetearyl alcohol, citrus grandis peel oil, glyceryl laurate, acohol, calcium fluoride, calcium phosphate, calcium sulfate, iron phosphate, potassium chloride, potassium phosphate, potassium sulfate, magnesium phosphate, sodium chloride, sodium phosphate, sodium sulfate, silica, CI 77492, limonene.

6 beoordelingen voor Terre de Couleur Rythme Geel Masker 320gr

  1. Sabine Verheyen Boot (geverifieerde eigenaar)

    Ben met de kuur bezig merk al beetje verschil

  2. M (geverifieerde eigenaar)

    Nog maar 1x gebruikt dus vind het lastig om een oordeel te geven

  3. Marja (geverifieerde eigenaar)

    Ik gebruik deze nu in combi met de oranje detox. Ik vind het super fijn om dit eens in de maand of 6 week even te doen. Merk dat mijn haar er echt van opknapt

  4. Kim van Hoften (geverifieerde eigenaar)

    Werkt kei goed !

  5. Maddy

    Zie omschrijving

  6. Kim de Laat (geverifieerde eigenaar)

    Volume en glans is zeker te zien. Aanrader!

Een beoordeling toevoegen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *